“Doporučení výrobce, vlastní styl jízdy a zdravý rozum…”

Většina ženských znalostí o autech začíná i končí tím, že vědí, co mají v případě potřeby natankovat do toho plechového stroje, kterému muž říká miláček. Nedej bože, že by se žena spletla a místo dieselu natankovala benzín. To může rovnou požádat o rozvodové papíry.
U nás doma to však vždy bylo jinak. Běžným tématem u večeře bylo, jaká nová auta se vyrábějí, jaké obsahy motoru jsou právě v módě, kolik mají koní pod kapotou a které z těchto aut si musíme určitě pořídit do domácí sbírky.

V roce 2016 jsme založili autoservis a tak náš koníček přerostl v práci. Člověk si hned rozšířil obzory nejen ohledně oprav vozidel a náhradních dílů, ale také v oblasti olejů a maziv, jelikož jdou tyto věci ruku v ruce. Tím nejcennějším, co člověk může získat jsou zkušenosti, kterých jsme díky servisu nasbírali spoustu.
Přidejme k tomu ještě více jak patnáctiletou praxi v obchodě, vytrénované nervy a chuť podnikat a měli jsme vše připraveno.
Všechny tyto znalosti nás s rodinou vedly k tomu, že jsme v listopadu 2019 založili firmu Toroil s.r.o., která se zabývá prodejem olejů a maziv napříč všemi průmyslovými odvětvími.
Naše firma je čistě rodinným podnikem, který se neustále rozvíjí a má jasnou vizi, kam by chtěl do budoucna směřovat.
V současné době máme zázemí v Trutnově, kde disponujeme prostorným skladem a kanceláří.

A na závěr, jak vznikl název společnosti? Seznamte se s Torym, naším dílenským a kancelářským mazlíkem!