<<< ZPĚT

A CO TAKHLE ČESKÝ VÝROBCE?

Počínaje dneškem můžete v našem sortimentu nalézt dva nové české výrobce a to BIONA a MOGUL! A proč jsme to udělali? Původním plánem bylo zaměřit se na tři hlavní značky, což je u nás stále prioritou, jelikož jsme tyto výrobce pečlivě vybírali nejen z hlediska kvality a ceny, ale také kvůli obsáhlosti jejich produktového portfolia.
Zkušenosti a poptávka našich zákazníků nás však přiměla k tomuto rozšíření, tudíž jsme do našeho sortimentu zařadily jejich produkty, naleznete je v sekci Oleje a maziva.

BIONA JERSÍN je jedním z největších evropských výrobců biologicky odbouratelných průmyslových olejů a speciálních bio-maziv. Funguje jako rodinná firma již od roku 1994. Provozuje pobočky v Anglii a na Novém Zélandu.


Paramo a jeho značka MOGUL jsou nejsilnější české olejářské značky s více než 125letou tradicí. Akciová společnost PARAMO je producentem automobilových a průmyslových olejů včetně procesních, základových olejů, plastických maziv, asfaltů a asfaltových výrobků. Firma rovněž nakupuje a zpracovává olejové hydrogenáty a hydrokrakáty z firmy Unipetrol RPA. Získané meziprodukty využívá při výrobě základových a mazacích olejů s velmi nízkým obsahem síry.

Publikováno dne 25.08.2020